W Sobotę, kolejny trzeci trening. Już będzie o wiele cieplej. Gorąco zapraszam do „czynienia” ruchu. Jest on istotny dla naszego zdrowia. Ten bieg jest pod opieką trenera Marcina! Dobijajcie do nas! Go Vegan!
Start o godzinie 9.00. ul. Ludowa 6 (Podgórze) w Krakowie. Wejście do Świątyni Jogi




























