Tajemnicze malowidła naścienne i gorączka złota.

Spread the love
Ogólnodostępne informacje o najwcześniejszych malowidłach naściennych (naskalnych), informują nas, że powstały około 40 tys. lat przed naszą erą. Zazwyczaj przedstawiają one wydarzenia wzięte z życia ówczesnych ludzi. Rysunki te są charakterystyczną cechą Homo Sapiens.
Gdy odwiedzą Państwo dużą salę treningową w Active Academy Giebułtów – Centrum Zdrowia i Sportu, zaraz za wejściem po lewej stronie, odkryjecie namalowane na ścianie pokrytej czarną farbą, tajemnicze rysunki dłoni oraz rysunek przedstawiający niedokończone koło…, które może sugerować piłkę lub wskazuje ruch… Wg. otrzymanych informacji, rysunki te są od „zawsze” i nie są narysowane kredą, tylko permanentnym białym pisakiem. Czy rzeczywiście rysunek przedstawia grę w piłkę? A może jest to, wspominając serial „Czterech pancernych i pies” i odbite białą farbą na korpusie czołgu ślady dłoni załogi „Rudy 102”. – forma personalizacji obiektu… Jeżeli tak. To kogo…? (Tadam!).
Złoto!
Dziś odbył się kolejny personalny trening. Chciałbym przypomnieć, że do końca roku zobowiązałem się do „zrzucenia” 10 kg swojej wagi. Jak na razie proces ten, odbywa się bez spektakularnych efektów chudnięcia. I może, właśnie dla tego, trener Krzysiek Garecki zaszczepił dziś we mnie gorączkę złota!
Tak. Chcę używać przy sztandze złotych zacisków-obejm, które zabezpieczają talerze na sztandze! Złotych zabezpieczeń można używać gdy sztanga obciążona jest od 100 kg. Ja, jak na razie, ćwiczę tzw. „martwy ciąg”, ale może już nie długo…
Zapraszam Was do tego, byście poczuli gorączkę złota!
Na zdjęciach rysunki naścienne, złota obejma i trener Krzysztof, który pokazuje, jak powinno wyglądać poprawne wykonanie ćwiczenia. Pozdrawiam. Odwiedzajcie stronę www.istota.info