Trening biegowy pod kopcem Krakusa

Spread the love

Kolejna energetyczna Sobota ze Świątynią jogi w Krakowie rozpocznie się o godzinie 9.00 pod świątynnymi salami do ćwiczeń przy ulicy Ludowej 6.
Serdecznie zapraszam do wspólnego biegania. Może i będzie trochę zimno, ale tylko na początku, gdyż rozgrzewką i samym biegiem będzie zarządzał trener Marcin. Ja ma do niego pełne zaufanie. Jest profesjonalistą.
Trasa nie jest wyjątkowo trudna i można odpoczywać, jeżeli zaistnieje taka potrzeba – to nie zawody!  I cudny widok na Kraków. A co działo się w ubiegłą środę na treningu… Nie dojechałem. Miasto poprószył śnieżek i klops. Nie dało się jechać. Zrobiłem w domu tylko delikatną rozgrzewkę. Zapraszam na jutro i cały cykl ćwiczeń. Podglądajcie jak trzeba prawidłowo wykonywać ćwiczenia, by sobie nie zaszkodzić.

Dziękuję vegafit.pl za PowerGym Vegan Collagen, który suplementuję już 12-dzień. W stawach miękko. A wiem co mówię, bo jestem 50+ 🙂
Tu trochę danych:

PowerGym Vegan Collagen

produkt zawierający aminokwasy, które są materiałem do budowy i regeneracji kolagenu w naszym organizmie. Dodatkowe minerały, witaminy oraz aminokwasy zawarte w produkcie odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie oraz regenerację mięśni, stawów, tkanek miękkich, układu nerwowego oraz układu sercowo-naczyniowego.

Kolagen wegański składa się glicyny, lizyny oraz proliny, które są trzema głównymi składnikami kolagenu w naszym organizmie

Dawkowanie: 1 miarka (20 g) rozpuścić w 1 l wody raz dziennie lub pół miarki (10 g) w 500 ml wody dwa razy dziennie. Nie zalecamy przekraczać dziennej dawki. Miarka w środku opakowania.

Specyfikacja produktu:

Składniki
Zawartość w jednej miarce (20g)
Glicyna 10.400 mg
L-Lizyna 2.000 mg
L-Arginina 1.000 mg
L-Prolina 1.000 mg
Methylsulfonylmethane
(siarka organiczna)
1.000 mg
L-Leucyna 500 mg
L-Izoleucyna 500 mg
L-Walina 500 mg
Wapń
280 mg (35% RWS*)
Magnez
120 mg (32% RWS*)
L-Triptofan 100 mg
Lactobacillus acidophilus
10 mg (1*109UFC)


Składniki:
 glicyna, chlorowodorek l-lizyny, l-arginina, l-prolina, metylosulfonymetan, sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), węglan wapnia (wapń), aromat, l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), l-tryptofan, substancja słodząca (sukraloza), lactobacillus acidophilus.


Dowiedź się więcej o suplementacji dla zdrowia stawów oraz o kolagenie wegańskim w artykule
Suplementacja dla sportowców: zdrowie stawów


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci