Kompleks Kości i stawy Joint-Vie

Spread the love

 

Bez tego suplementu efekty ćwiczeń nie będą doskonałe! Osobiście szczególnie doceniam ten preparat. Dzięki niemu po bieganiu, nie bolą mnie stawy i czuję moc w kościach,
których używam ich już ponad 50 lat i w ciągu tego czasu doznałem wielu ich złamań, pęknięć…, a zwichnięcia i skręcenia – któż, by je dziś zliczył :). Dziękuję vegafit.pl za dostrczenie Joint-Vie!

Zdrowe mięśnie, kości i stawy odgrywają istotną rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu – szczególnie, jeśli prowadzimy aktywny tryb życia. Kompleks Join-Vie nie zawiera chondroityny pochodzenia zwierzęcego, której źródłem jest zwykle chrząstka rekina. W jego składzie znajduje się natomiast innowacyjny składnik – Phytodrotin™, którego pochodzenie jest w 100%-ach roślinne w przeciwieństwie do chondroityny pochodzącej z chrząstki rekina. Oprócz wykorzystania nowatorskiej, w pełni wegańskiej substancji, naukowcy zoptymalizowali też poziomy wapnia, witaminy D3 oraz witaminy K2, dzięki temu wapń zawarty w preparacie jest lepiej przyswajalny przez organizm.

Substancje aktywne: Glukozamina HCL(chlorowodorek), fitodroityna, witamina C, witamina D3, witamina K2, magnez, wapń.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: dzieci od 11 lat i dorośli – 2 tabletki dziennie podczas posiłku.

1 tabletka %RWS* 2 tabletki %RWS
glukozamina HCL 500 mg 1000 mg
fitodroityna 425 mg 850 mg
wapń 200 mg 25 400 mg 50
magnez 187,5 mg 50 375 mg 100
witamina C 80 mg 100 160 mg 200
witamina K2 37,5 mcg 50 75 mcg 100
witamina D3 10 mcg 200 20 mcg 400

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: glukozamina HCL (chlorowodorek), wapń (węglan), magnez cytrynian, maltodekstryna, mikrokrystaliczna celuloza, fitodroityna™ (glukozamina HCL (chlorowodorek), ekstrakt z alg), wit. C (kwas askorbinowy, hypromeloza), witamina K2, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych,  kwasy tłuszczowe), witamina D3 (skrobia, sacharoza, d-alfa-tokoferol, palmitynian L-askorbylu, cholekalcyferol), substancje glazurujące (gliceryna, wosk carnauba).

Działanie: 

  • sprzyja utrzymaniu gęstości mineralnej kości na odpowiednim poziomie
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
  • pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu
  • Wspomaga prawidłową syntezę kolagenu
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

Ekologiczne opakowania z trzciny cukrowej

Ekologiczne opakowania z trzciny cukrowej

Vegetology stosuje do pakowania swoich naturalnych witamin biodegradowalne pojemniki, które ulegają całkowitemu rozkładowi w ciągu 10 lat. To oznacza, że znikają z naszej planety aż o ok. 440 lat szybciej niż zwykłe plastikowe opakowania! Po upływie dekady pojemniki na witaminy po prostu zamieniają się w wodę. Chyba, że umieścisz je w kompostowniku – wtedy rozpłyną się jeszcze szybciej. Opakowania z trzciny cukrowej są nie tylko biodegradowalne, ale take w 100% nadaje się do recyklingu. Co więcej, są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Wybierając witaminy i składniki mineralne w opakowaniach z trzciny cukrowej, pomagasz zmniejszyć ilość odpadów na naszej planecie.


Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian zaaprobowany przez Vegan Society®

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.