Wspieraj Istotę

Spread the love

🌼Prosimy o Wasze wsparcie.

Inicjujemy i tworzymy inicjatywy, mające na celu tworzenie społeczeństw opartych na solidarności międzyludzkiej oraz międzygatunkowej. Nasze działania wspierają edukację i kulturę, ponieważ widzimy zagrożenia związane z szeroko pojętymi problemami wykluczeń. Proponujemy diety roślinne, wskazując w wielu aspektach na jej korzyści, nie tylko dla nas samych, ale dla całej bioróżnorodności planety. Informujemy o katastrofie klimatycznej, która przynosi dramatyczne efekty dla naszego życia na Ziemi. Uczymy i propagujemy ekologiczny styl życia. Namawiamy do zadbania o swoje zdrowie i kondycję. Wspieramy akcje adopcyjne zwierząt. Jesteśmy świadkami protestów, manifestacji, seminariów, dyskusji panelowych, byście i Wy mogli je zobaczyć i zrozumieć.

Współpracujemy i wspieramy patronując medialnie działania wielu organizacji i stowarzyszeń takich jak np.: Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”; Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej „ROPS”; Polskie Towarzystwo Etyczne; Centrum Praw Kobiet; Stowarzyszenie przyjaciół konia Petrusa; Green REV Institute; „Wykluczenia?”; Horyzonty Równości; Manifest Wegański.

Nasze działania opieramy na szacunku i wspólnotowej polityce opartej na zasadach demokratycznych. Wiemy, że idea i postawa wegańska odmieni nasz Świat! I chcemy być jeszcze bardziej aktywni!❤. Środki, które nam przekazujecie przeznaczamy na naszą pracę redakcyjną, publikacje i warsztaty.

Wesprzyj nas przez:
Zrzutkę

Zapraszamy do ogłaszania się na naszej stronie www.istota.info
Moduły reklamowe:
728 x 90 piksli  – 400 netto PLN/mc
300 x 250 piksli – 200 netto PLN/mc

Artykuł sponsorowany – cena do negocjacji.

lub zaproponuj swoją cenę i czas emisji!
Pomożemy w opracowaniu graficznym reklamy!
redakcja@istota.info

Oferta tylko dla treści zgodnych z profilem pisma. Zastrzegamy sobie prawo odmowy emisji w przypadku treści naruszających zasady prawa i profilu naszego pisma.

Treść reklam Nie prezentuje stanowiska Magazynu “Istota.info”.

Emisja* 30 dniowa banerka informacyjnego stronie Magazynu Istota.info (www.istota.info).

*Pozycja banerka wg. harmonogramu wyświetlanych już reklam.

lub przekaż kwotę na konto:

Konto bankowe wydawnictwa Neo-Studio:
66 1950 0001 2006 0051 0913 0001

Dziękujemy za wsparcie. Pismo finansowane jest ze środków własnych.