Świąteczna akcja charytatywna

Spread the love
Na zdjęciu przy darach w sklepie Daisy, prezeska fundacji red. Magdalena Hejda oraz pani Paulina.

W sklepie Zoologicznym Daisy przy ulicy Grażyny 4 w Krakowie, stworzonym z miłości do zwierząt w którym każdy może liczyć na pomoc i odpowiednią poradę, a przy tym kupić odpowiednie produkty i akcesoria dla swoich zwierzaków domowych. Przez dwa miesiące trwała świąteczna zbiórka charytatywna, dzięki której nasi fundacyjni podopieczni otrzymali bardzo im potrzebną karmę oraz akcesoria ratujące im zdrowie i życie. Bardzo dziękujemy właścicielom oraz obsłudze sklepu oraz wspaniałym darczyńcom, klientom sklepu Daisy z hojność i serce.

Do przyjaznego zwierzakom sklepu zoologicznego Daisy można wejść ze swoim czworonożnym przyjacielem, dlatego z całego serca zapraszamy, by robić tam potrzebne zakupy i wspierać potrzebujące zwierzęta. https://sklep.daisyzoologia.pl
Beneficjetem części darów od Państwa został 4-miesięczny szczeniak Czaruś, który został zaszczepiony w Przychodni Weterynaryjnej “Podaj Łapę” przy ulicy Krakowskiej 41 w Zabierzowie. www.podajlape.net Dziękujemy za przyjazne przyjęcie oraz profesjonalne podejście do pacjentów oraz ich opiekunów. Pozdrawiamy!