Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2021 w kategorii Samorząd Lokalny Przyjazny Ekonomii Społecznej.

Spread the love
Takie informacje cieszą nas najbardziej, zatem spieszymy aby przekazać je naszym mieszkańcom, bo to wyróżnienie dla nas wszystkich.
Podczas wczorajszej, uroczystej Gali Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej 2021 nagrodzono najlepsze małopolskie fundacje, spółdzielnie socjalne, firmy społeczne, które potrafią łączyć działalność biznesową z realizacją celów społecznych.
Naszej Gminie przyznano wyróżnienie Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej 2021 w kategorii Samorząd Lokalny Przyjazny Ekonomii Społecznej.
Bardzo dziękujemy za nominację Centrum Praw Kobiet – oddział w Krakowie.
Dziękujemy za to piękne wyróżnienie, które jest dla nas dużą mobilizacją na rzecz dalszych działań w ramach wspierania Ekonomii Społecznej.
Ważnym miejscem gdzie w tym sezonie działaliśmy mocno aby wspierać organizacje społeczne był nasz Wielkowiejski Targ, gdzie oprócz stanowisk Ekonomii Społecznej było też miejsce do akcji spocznych, zbiórek publicznych ale też rozmowy o ważnych, czasem też trudnych sprawach społecznych.
Dziękujemy wszystkim organizacjom spolecznym, które uczestniczyły w naszych wydarzeniach.
Dziękujemy również Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie za tą wspaniałą współpracę i liczymy na kontynuację w kolejnych sezonach Targowych.
Źródło: Gmina Wielka Wieś