Książka dająca nadzieję! Wieczór autorski z Ewą Liegman

Spread the love
Nie ma takiej nocy, z której nie można przedrzeć się do światła. Póki żyjesz, masz szansę na przebudzenie. Ta lektura poprowadzi Cię bezpiecznie. Zajrzyj w głąb swojego serca, wydobądź wszystko na wierzch i skonfrontuj się z przeciwnikami. Zaczekaj na poranek. Każda noc przeminie, ale żyj uważnie, by nie przegapić świtu. Przygotuj się na spotkanie z prawdziwą Miłością 🥰.
🗣 Ewa Liegman, Prezes Hospicjum Pomorze Dzieciom, Hospicjum Tulipani, Współtwórczyni Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja, to kobieta żywiołowa i refleksyjna. Lubi podróżować, ma za sobą wyprawy do Mongolii, Kenii i Nepalu. Jest aktywną działaczką społeczną, pomysłodawczynią i realizatorką licznych akcji charytatywnych. Realizuje projekty na rzecz osób zmagających się z ciężką chorobą, stratą i żałobą. Organizuje spotkania i warsztaty dla uczniów, studentów, personelu medycznego, zespołów pracowniczych, więźniów na temat „Jak przebudzić się do pełni życia”.

PIĄTEK, 18 CZERWCA 2021 O 18:00 

plac Wszystkich Świętych 5, 31-004 Kraków, Polska

Cena: za darmo · Czas trwania: 1 godz. 30 min
Publiczne Każdy na Facebooku lub poza nim
Spędź wieczór pełen nadziei razem z nami! 🤩
Wraz z Holistycznym Centrum Wsparcia po Stracie eMOCja i Hospicjum Pomorze Dzieciom zapraszamy serdecznie na wieczór autorski Ewy Liegman, autorki “Nocnego stróża”.
✅ Kiedy? 18.06;
✅ Gdzie? Plac Wszystkich Świętych 5, sala włoska (wejście od krużganków);
✅ O której? 18.00.
❗ WSTĘP WOLNY!
🌅