witaminy B12, B2, B3, B5, B6, kwas foliowy, żelazo, witamina C, koenzym Q10, ekstrakt z Rhodiola rosea, Schisandra ekstrakt.

Spread the love

A skąd zaczerpnąć tak potrzebnej witaminy B12? Proponuję, oczywiście ze sklepu vegafit.pl. Witamina te potrzebna jest nie tylko osobom będącym na diecie roślinnej. Wszyscy jej potrzebujemy. Warto sięgnąć po tę najlepszą, a przy okazji nie zaszkodzić środowisku naturalnemu…, gdyż opakowanie powstało z trzciny cukrowej!

Dzięki połączeniu naturalnej siły witamin (w tym B12 w dawce 1000 mcg!) i unikalnych właściwości ziół stosowanych w tradycyjnej medycynie chińskiej preparat stworzony przez Vegetology jest niezastąpiony, gdy gonią Cię deadline’y.

Substancje aktywne: witaminy B12, B2, B3, B5, B6, kwas foliowy, żelazo, witamina C, koenzym Q10, ekstrakt z Rhodiola rosea, Schisandra ekstrakt.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

1 kapsułka %RWS*
ekstrakt z Rhodiola rosea 200 mg
Schisandra ekstrakt 200 mg
witamina C 160 mg 200
koenzym Q10 60 mg
witamina B3 25 mg 156
żelazo 14 mg 100
witamina B2 10 mg 714
witamina B5 10 mg 166
witamina B6 5 mg 357
witamina B12 1000 mcg 40 000
kwas foliowy 200 mcg 100

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: kwas askorbinowy, żelazo (dwuglicynian żelaza), koenzym Q10, Witamina B3 (amid kwasu nikotynowego), ekstrakt z Rhodiola rosea, Schisandra ekstrakt, kwas pantotenowy wit. B5 (pantotenian wapnia), wit.B2 (ryboflawina), wit.B6 (chlorowodorek pirydoksyny), kwas foliowy, witamina B12 (cyjanokobalamina), wegańska otoczka kapsułki (hypromeloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwasy tłuszczowe).

Działanie: 

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
  • pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia
  • wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego
  • pomaga w produkcji czerwonych krwinek

Ekologiczne opakowania z trzciny cukrowej

Ekologiczne opakowania z trzciny cukrowej

Vegetology stosuje do pakowania swoich naturalnych witamin biodegradowalne pojemniki, które ulegają całkowitemu rozkładowi w ciągu 10 lat. To oznacza, że znikają z naszej planety aż o ok. 440 lat szybciej niż zwykłe plastikowe opakowania! Po upływie dekady pojemniki na witaminy po prostu zamieniają się w wodę. Chyba, że umieścisz je w kompostowniku – wtedy rozpłyną się jeszcze szybciej. Opakowania z trzciny cukrowej są nie tylko biodegradowalne, ale take w 100% nadaje się do recyklingu. Co więcej, są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Wybierając witaminy i składniki mineralne w opakowaniach z trzciny cukrowej, pomagasz zmniejszyć ilość odpadów na naszej planecie.


Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian zaaprobowany przez Vegan Society®

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii


Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.