Zabraliśmy trzy szczeniaki do hotelu: Chili, Fado i Bunia. Fado już ma dom, jest też rodzina gotowa zaadoptować Chili, no ale szczeniaki mieszkają w hotelu w kojcu, w budzie . Teraz Chili jest z Buniem – nie możemy go samego zostawić w budzie. Bardzo proszę Was o dom dla Bunia. Proszę udostępniajcie 
Bunio























